Veebiseminar: kroonilise urtikaaria mitu palet

Lisa kalendrisseVeebiseminar: kroonilise urtikaaria mitu palet 26-09-2023 14:3026-09-2023 15:50Europe/TallinnVeebiseminar: kroonilise urtikaaria mitu palet *Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 26. September 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Krooniline urtikaaria on patsiendi jaoks väga koormav, kuid sageli meditsiinitöötajate poolt alahinnatud probleem. Räägime haiguse kaasaegsest käsitlusest, diagnostika- ja ravivõimalustest. Ravi eesmärgiks on saada krooniline urtikaaria kontrolli alla, mitte lasta urtikaarial kontrollida patsienti. 

Koolitust modereerib perearst Kadi Tomson. 

14.30 – 15.30
Kroonilise urtikaaria mitu palet – Krista Ress, Ida-Tallinna Keskhaigla allergoloog-immunoloog
15.30 – 15.50
Arutelu

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 26.09. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.