Vegan laste toitumine sünnist kuni täiskasvanuks saamiseni

Antud seminar keskendub sellele, kuidas tagada täisväärtuslik ja tasakaalustatud toitumine vegan lastele ning millistele toitainetele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. Samuti räägime sellest, et mida tuleks erinevatel laste arenguettapidel silmas pidada, näiteks mida ja kuidas võiksid süüa vegan lapsed kuni 2 aasta vanuseni ja kuidas teismeeas. 

Seminari viib läbi Marta Velgan, Laagri perearstikeskuse perearst. Marta Velgan on lõpetanud 2017. aastal peremeditsiini eriala residentuuri ja töötab hetkel perearstina Laagri perearstikeskuses. 2019. aastast õpib Marta Tartu Ülikoolis doktorantuuris. Lisaks viib Marta läbi koolituse erinevatel teemadel ning õpetab Tartu Ülikoolis arstiüliõpilasi. Marta on olnud vegan viimased 4 aastat, mistõttu on ta pidanud põhjalikult viima ennast kurssi vegan toitumise eripärade ja oluliste aspektidega.

Videokoolituse nägemiseks logige sisse oma med24 kasutajakontole, lisage koolitus ostukorvi ja täitke vajalikud andmed. Peale makse laekumist saate kolme tööpäeva jooksul e-postile kinnituse ja pääsete koolitusele ligi. Küsimuste korral võtke meiega ühendust meilil konverentsid@celsius.ee.

NB! Kui soovite täiendkoolituspunkte, siis palun täitke peale video vaatamist küsimustik, mille põhjal väljastatakse Teile tunnistus. Tunnistuse väljastamiseks peab õigeid vastuseid olema vähemalt 50%.

Korraldaja: Celsius Healthcare
Sihtrühm: kõik soovijad
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Hinnanguline ajakulu: 1 t 20 min