Haavaravi konverents 2024

Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Atüüpilised haavandid vajavad erilist hoolt ja kuna nendega puutume igapäevatöös vähem kokku, siis 10. mail toimuval konverentsil käsitletavad teemad annavad teadmisi, kuidas neid ära tunda ja hooldada.

Fookuses on nahakasvajatest tingitud haavandid ja kiiritusravijärgselt tekkida võivad nahakahjustused, mida tutvustavad onkoloogid läbi oma praktilise kogemuse. Haruldaste nahahaiguste osas toome esile epidermolysis bullosa ja pyoderma gangrenosumi kliinilise pildi ja nahahoolduse. Olulisel kohal on ka vaskuliidist ja vaskulopaatiast tingitud haavandid, ekstravasatsioonist tingitud haavandi ja troopilistel reisidel saadud haavad, mis vajad erilist tähelepanu. Konverentsipäeva lõpetab haavaravisidemete valiku ja nahahooldus teema, kus tuletame meelde põhitõed haavaravi osas.

 

Konverents peamiselt suunatud kõikidele õdedele, kes oma töös haavaraviga kokku puutuvad, kuid oodatud on kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

Konverentsil osalemine annab 5 täiendkoolituspunkti.

 

Osaleda saab nii kohapeal (Tartus, V Spaahotelli ja konverentsikeskuses) kui ka läbi veebi. Tehke oma valik registreerimisvormi täites. 

Registreerige end konverentsile SIIN

Jaga