Veebiseminar: Uued COVID-19 vaktsiinid - kellele, mida ja millal?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Uued COVID-19 vaktsiinid - kellele, mida ja millal?08-12-2022 14:3008-12-2022 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Uued COVID-19 vaktsiinid - kellele, mida ja millal? ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 08. Detsember 2022
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Kuna uusi COVID-19 vaktsiine on sel sügisel lisandunud valikusse mitmeid ning tulekul veelgi, siis anname käesoleva seminari käigus ülevaate vaktsiinide omadustest ja erisustest ning pakume soovitusi patsientide nõustamisel, kasutades värskeimaid uuringuid. Fookuses on nii tõhustusdoosidega kui ka esmase vaktsineerimisega seonduv. Seminar lähtub immunoprofülaktika komisjoni antud soovitustest, keskendudes praktilises vaates just nendele sihtgruppidele, kes on peamiselt perearstide vaateväljas - riskigrupid ning vanemaealised patsiendid.

 

Koolitust modereerib perearst Alina Terep.

14.30 – 15.10
Uued COVID-19 vaktsiinid ning nende omadused – Aleksei Nelovkov, Ida-Tallinna Keskhaigla infektsioonikontrolli osakonna juhataja
15.10 – 15.40
Kellele, mida ja millal? Patsientide nõustamine perearsti vaates – Piret Rospu, Tabasalu Perearstikeskuse perearst
15.40 – 16.00
Diskussioon
 

Seda haridusalast tegevust toetab Medison Pharma / Moderna.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 08.12. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.