Veebiseminar: Rasedate vaktsineerimine perearstidele, ämmaemandatele ja naistearstidele

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Rasedate vaktsineerimine perearstidele, ämmaemandatele ja naistearstidele27-04-2021 14:3027-04-2021 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Rasedate vaktsineerimine perearstidele, ämmaemandatele ja naistearstidele ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 27. Aprill 2021
Sihtrühm: arst, ämmaemand, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Rasedate vaktsineerimine tekitab sageli küsimusi: kas vaktsineerida, mille vastu ja millal. Räägime rasedatele soovituslikest vaktsiinidest, sealhulgas ka gripivaktsiinist ja läkaköhavaktsiinist. Arutame ka, kuidas nõustada naist raseduse ajal planeerimatult või juhuslikult tehtud vaktsiinide korral.

 

Koolitust viib läbi dr Külli Erlang, Ida-Tallinna Keskhaigla naistenõuandla osakonna juhataja

14.30 – 15.30
Rasedate vaktsineerimine 
15.30 – 15.45
Küsimused ja vastused
 
Registreerumine lõpeb 27.04. kell 11.00.
 

Seda haridusalast tegevust toetab Sanofi-Aventis Estonia OÜ.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.