Veebiseminar: psühhoaktiivsete ainete tarvitamine noorte seas

Lisa kalendrisseVeebiseminar: psühhoaktiivsete ainete tarvitamine noorte seas21-09-2023 14:3021-09-2023 15:55Europe/TallinnVeebiseminar: psühhoaktiivsete ainete tarvitamine noorte seas ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 21. September 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja MTÜ Peaasjad

 

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Koolitusel käsitletakse psühhoaktiivsete ainete tarvitamise levimust, põhjusi miks noored tarvitavad ja tarvitamisega seotud riske. Arutelu osas analüüsime tüüpilisi juhtumeid ja teeme praktilisi harjutusi.

Koolitust modereerib perearst Triinu-Mari Ots.

14.30 – 15.30
Psühhoaktiivsete ainete tarvitamine noorte seas – Dina Smoljakova, MS Loovterapeut, VALIK nõustaja, Peaasi.ee koolitaja
15.30 – 15.55
Diskussioon
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 21.09. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.