Veebiseminar: Põletikuline soolehaigus lastel

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Põletikuline soolehaigus lastel11-10-2022 14:3011-10-2022 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Põletikuline soolehaigus lastelSihtrühm: *arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 11. Oktoober 2022
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Sihtrühm: arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad

Veebiseminaril arutleme põletikulise soolehaiguse tekkepõhjuseid lastel, ravi ja kuidas ära tunda haigust. 

Koolitust modereerib perearst Piret Rospu.

14.30 – 15.30
Põletikuline soolehaigus lastel – dr Mari-Liis Kumm, Tallinna lastehaigla laste gastroenteroloog
15.30 – 15.45
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 11.10. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.