Veebiseminar: Nina kinni, kurk on valus, kõrvad ei kuule

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Nina kinni, kurk on valus, kõrvad ei kuule28-09-2021 14:3028-09-2021 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Nina kinni, kurk on valus, kõrvad ei kuuleSihtrühm:* õde ja teised teemast huvitatud tervishoiutöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 28. September 2021
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Sihtrühm: õde ja teised teemast huvitatud tervishoiutöötajad

 

Seminar toimub kell 14.30-15.45.

 

Koolituspäeva juhib Risto Vaikjärv, SA Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliiniku kõrva-nina-kurguarst

 

Teemad:

  • Nina – Külmetuse ennetamine ja ravi Euroopa ravijuhise põhjal (EPOS 2020). Kroonilise rinosinusiidi mõistmine ja selle tänapäevane käsitlus
  • Kõrv – Välis- ja keskkõrvapõletik: nende eristamine, põhjused ja ravi
  • Kurk – Olulisemad haiguse põhjused, diagnostika ja ravi perearstikeskuse piires

 

Registreerumine lõpeb 28.09. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)