Veebiseminar: neuropaatilise valu tänapäevane käsitlus

Lisa kalendrisseVeebiseminar: neuropaatilise valu tänapäevane käsitlus02-05-2024 14:3002-05-2024 16:15Europe/TallinnVeebiseminar: neuropaatilise valu tänapäevane käsitlus* Koolitusele on oodatud perearstid ja teised teemast huvitatud arstid ning ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 02. Mai 2024
Sihtrühm: arst, apteeker
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 Koolitusele on oodatud perearstid ja teised teemast huvitatud arstid ning apteekrid!

 

 

 

Neuropaatiline ehk närvivalu esineb 7-10% elanikkonnast, tõustes 20-30%-ni HIV ja diabeediga inimestel. Sellel valutüübil on omad iseärasused, mis halvendavad elukvaliteeti ning mille tõttu jääb ka käsitlus sageli puudulikuks. Tulemuslikuks raviks on oluline järjepidevus ravis ja arsti ettekirjutuste järgimine. Veebiseminari eesmärgiks on tutvustada neuropaatilise valu omapärasid ning biopsühhosotsiaalseid käsitluse võimalusi, parendamaks patsientide valuravi ja elukvaliteeti. 

 

 

Koolitust modereerib Liis Rooväli, Tartu Ülikooli peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudi rahvatervishoiu õppetooli tervishoiukorralduse nooremlektor, Medicum Peetri Perearstikeskuse perearst.

14.30 – 15.30
Neuropaatilise valu käsitlus – Aleksandra Šilova, Ida-Viru Keskhaigla pediaatria osakonna vanemarst, üldkirurg, lastekirurg, kliinilise toitmise spetsialist (ESPEN), valuarst (European Diploma in Pain Management) 
15.30 – 16.00
Haigusjuhtude arutelu – Liis Rooväli, Tartu Ülikooli peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituudi rahvatervishoiu õppetooli tervishoiukorralduse nooremlektor; Medicum Peetri Perearstikeskuse perearst ja Aleksandra Šilova, Ida-Viru Keskhaigla pediaatria osakonna vanemarst, üldkirurg, lastekirurg, kliinilise toitmise spetsialist (ESPEN), valuarst (European Diploma in Pain Management) 
16.00 – 16.15
Küsimused ja vastused
 
 
Seda haridusalast tegevust toetab Viatris OÜ.
 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 02.05. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.