Veebiseminar: Neuroloogiliste probleemidega väikelaps

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Neuroloogiliste probleemidega väikelaps24-11-2020 00:00trueVeebiseminar: Neuroloogiliste probleemidega väikelaps*Teemad:* Pervasiivsed arenguhäired ja tikid....e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 24. November 2020
Sihtrühm: arst, ämmaemand, med valdkonna tudeng, farmatseut, õde, proviisor
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 25,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Teemad: Pervasiivsed arenguhäired ja tikid.

Lektor: Inga Talvik, SA Tallinna Lastehaigla Neuroloogia ja rehabilitatsiooni osakonna juhataja; Tartu Ülikooli Meditsiiniteaduste valdkonna kliinilise meditsiini instituudi lasteneuroloogia teadur

Seminar toimub kell 15.00-16.15

Registreerumine lõpeb 24.11. kell 10.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.