Veebiseminar: Mida võiks esmatasandil teada spordivigastustest?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Mida võiks esmatasandil teada spordivigastustest? 11-05-2021 16:0011-05-2021 17:00Europe/TallinnVeebiseminar: Mida võiks esmatasandil teada spordivigastustest? Seminar toimub kell *16.00-17.00.*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 11. Mai 2021
Sihtrühm: arst, füsioterapeut, õde
Täienduspunkte: 1
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Ortopeedia Arstid

Seminar toimub kell 16.00-17.00.

Veebiseminarile on oodatud perearstid, pereõed, füsioterapeudid ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Eesti inimesed tegelevad üha enam ja enam liikumistegevuse ja spordiga. See on kahtlemata positiivne, samas tekitavad aktiivsed eluviisid sagedamini liikumisaparaadi vigastusi, olgu nendeks siis liigsest koormusest (ülekoormus) või traumast tingitud vigastused.

Loengus räägime sellest, kuidas aidata aktiivselt inimesel võimalikult kiiresti vigastustest taastuda ja oma igapäevategevuste juurde naasta. Anname juhised, kuidas erinevatesse spordivigastustesse suhtuda, millised on peamised põhimõtted vigastuste diagnoosimisel, esmane abi ja ravi võimalused.

Dr Madis Rahu (PhD) on kogenud ortopeed-traumatoloog, kes on aidanud suurt osa Eesti sportlastest erinevatest spordivigastustest ja traumadest taastumisel. Dr Madis Rahu on AS Ortopeedia Arstid ortopeed ja asutajaliige. Samaaegselt töötab dr Rahu ortopeedina ka Tartu Ülikooli kliinikumis ja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas. Dr Rahu on mitmete Eesti ja rahvusvaheliste ortopeedia ja sporditraumatoloogia erialaseltside liige (ISSPORTH, ESSKA, EASTS jm). 2020. aastal omandas dr Rahu doktorikraadi Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, kaitstes edukalt doktoriväitekirja teemal: „Õlaliigese kapsli tagumis-ülemise piirkonna struktuuri ja verevarustuse uurimistulemuste rakendamine õlaliigese eesmise traumaatilise nihestuse kirurgilises ravis".  

 

Registreerumine lõpeb 11.05. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)