Veebiseminar: lastetraumade käsitlemise põhitõed

Lisa kalendrisseVeebiseminar: lastetraumade käsitlemise põhitõed11-04-2023 14:3011-04-2023 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: lastetraumade käsitlemise põhitõed*Koolitusele on oodatud** arstid, õed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 11. Aprill 2023
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Lastearstide Selts

Koolitusele on oodatud arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

Seminaril käsitleme murdude paranemise ja remodelleerumise füsioloogiat kui ravi teaduslikku alust. Põhifookus on levinumatel luumurdudel/traumadel ja nende esmasel käsitlusel, lühidalt tuleb juttu ka patoloogilistest murdudest. Seminari lõpus keskendume lapse väärkohtlemisele kui traagilisele ent pahatihti tähelepanuta jäävale probleemile iseloomulikke mustreid.

Koolitust modereerib perearst Anu Parvelo

14.30 – 15.30
Lastetraumade käsitlemise põhitõed – Jürgen Rünk, Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekirurg
15.30 – 15.45
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 11.04. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.