Veebiseminar: lapseea peavalud

Lisa kalendrisseVeebiseminar: lapseea peavalud26-03-2024 14:3026-03-2024 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: lapseea peavalud*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 26. Märts 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 42,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Lapsed kurdavad suhteliselt tihti peavalu ja halba enesetunnet. Vanemad muutuvad sellest ärevaks - naabrinaise lapsel leiti peavalu tõttu ohtlik haigus. Mis me nüüd edasi teeme? Kas iga peavalu on ohtlik? Mida peaks esmatasandi meeskond perele soovitama? Kui kiiresti peaks laps saama MRT uuringu? Veebiseminaril räägime laste peavalude põhjustest, diagnostikast, jälgimisest, pere nõustamisest ja loomulikult ravist. Näitlikustame käsitlust õpetlike lugudega ja ootame ka teie küsimusi ning juhtumeid, mida üheskoos arutada. 

Koolitust modereerib Pisar Pind, Tartu Ülikooli peremeditsiini eriala arst-resident.

14.30 – 15.30
Lapseea peavalu – mis edasi? –Teele Meren, Arstikeskus Confido lasteneuroloog; Tartu Ülikooli Kliinikumi Geneetika ja personaalmeditsiini kliiniku lasteneuroloog; Raplamaa Haigla lasteneuroloog
15.30 – 16.00
Arutelu
 
 

Et seminar vastaks just teie ootustele, siis ootame laste peavalude kohta teie küsimusi (ja ka erinevad juhtumeid) ette. Palume need saata aadressile konverentsid@celsius.ee hiljemalt 22. märtsiks.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 26.03. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.