Veebiseminar: lapse silm

Lisa kalendrisseVeebiseminar: lapse silm16-04-2024 14:3016-04-2024 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: lapse silm*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 16. Aprill 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 38,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Seminaril käsitletakse silmaarsti ja perearsti vaates laste silmahaiguste probleeme, keskendudes järgmistele teemadele:

  • Mis on norm ja mis on patoloogia? Millele tähelepanu pöörata patsiendi esmasel käsitlusel ja e-konsultatsioonis?
  • Ravimid ja nende ohutus. Mida jälgida erinevate ravimite puhul?
  • Millised on erakorralised situatsioonid ja nendele viitavad ohumärgid?

Koolitust modereerib perearst Kadi Tomson.

14.30–15.30
Lapse silma kontroll, e-konsultatsioonid. Sagedamini esinevad patoloogiad ja nende käsitlemine Kadi Palumaa, Ida-Tallinna Keskhaigla silmakliiniku oftalmoloog-juhtivarst ja Karina Ülper, Ida-Tallinna Keskhaigla silmakliiniku oftalmoloog
15.30–16.00
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 15.04. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.