Veebiseminar: Kopsuvähi haigusteadlikkusest perearstile ja pereõele

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Kopsuvähi haigusteadlikkusest perearstile ja pereõele23-04-2021 14:3023-04-2021 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Kopsuvähi haigusteadlikkusest perearstile ja pereõele ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: R, 23. Aprill 2021
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

 

Veebiseminarile on oodatud perearstid ja pereõed!

Koolitusel räägitakse kopsuvähi ennetusest, patsientide nõustamisest, aspektidest, mida perearstikeskuses tähele panna ning ohumärkidest, millal patsient edasi saata. Keskendutakse ka kopsuvähi patsiendi käsitlusele esmatasandil, tutvustatakse, milliste muredega kõige tihedamini pöördutakse ja tuuakse välja põnevaid haigusjuhte oma praktikast.

14.30 – 15.10
Kopsuvähi haigusteadlikkusest onkoloogi vaates – Jana Jaal, Tartu Ülikooli hematoloogia-onkoloogia kliiniku juhataja
15.10 – 15.50
Kopsuvähi haigusteadlikkusest perearsti vaates – Argo Lätt, Rapla Perearstikeskuse perearst
15.50 – 16.00
Küsimused ja vastused

 

Seda haridusalast tegevust toetavad Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Eesti Filiaal ja Merck Sharp & Dohme OÜ

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 23.04. kell 11.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.