Veebiseminar: kand ja varvas 1-2-3

Lisa kalendrisseVeebiseminar: kand ja varvas 1-2-315-05-2024 14:0015-05-2024 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: kand ja varvas 1-2-3*Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 15. Mai 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 38,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

Labajalas on 26 luud ja 33 liigest, lisaks hulk sidemeid, lihaseid ja kõõluseid. Labajalad viivad meid ühest kohast teise, aga saavad selle käigus ka omajagu vatti. Labajalapatoloogiate spekter on lai – villidest väsimusmurdudeni, kosmeetilistest probleemidest jäset ohustavate infitseerunud haavanditeni. Seminaril võtame luubi alla levinumad probleemid kandadest varvasteni: kannakõõluse tendinopaatia, plantaarfastsiidi, metatarsaalluude väsimusmurrud, hallux valgus'e ja hallux rigidus'e, haamervarbad.

Koolitust modereerib Kadi Tomson, Dr. Tomson perearstikeskuse perearst.

14.00–15.30
Levinumad kanna- ja varbaprobleemid – Marju Raukas, Ida-Tallinna Keskhaigla ortopeediakeskuse ortopeed; Eesti Ortopeedia Seltsi juhatuse liige 
15.30–15.45
Arutelu

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 15.05. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)