Veebiseminar: infektsioonhaiguste trendid ja värskeimad uudised - mida peab teadma?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: infektsioonhaiguste trendid ja värskeimad uudised - mida peab teadma?03-10-2023 14:3003-10-2023 15:50Europe/TallinnVeebiseminar: infektsioonhaiguste trendid ja värskeimad uudised - mida peab teadma?*Koolitusele on oodatud kõik pereõed, perearstid ja teised teemast ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 03. Oktoober 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 36,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik pereõed, perearstid ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Sügisel haigestumine viirustesse ja teistesse infektsioonhaigustesse kasvab ning sellega seoses toome teieni praktilise veebiseminari infektsioonhaiguste trendidest, ravist ja diagnostikast läbi oma ala ekspertide silmade. Dr Pille Märtin keskendub oma ettekandes peamiselt hetkel teadaolevatele gripi ja COVIDi ravivõimalustele ja ennetamisele ning peatub põgusalt ka pneumokoki kui kõige sagedasema bakteriaalse hingamisteede infektsiooni tekitaja hingeelul. Samuti vaatab dr Märtin tagasi möödunud 2022/2023 hooajale ja COVIDi aegsele ning eelsele perioodile infektsioonhaiguste arsti pilgu läbi.

Peremeditsiini kaasprofessor Marje Oona käsitleb oma loengus sagedasemate ambulatoorsete hingamis- ja kuseteede infektsioonide uut ravijuhendit. Fookuses on hingamisteede infektsioonide ratsionaalne diagnostika ja põhjendatud antibiootikumravi. Arutame tsüstiidi, kurgupõletiku, keskkõrvapõletiku, rinosinusiidi, bronhiidi, kopsupõletiku ja püelonefriidi käsitlust lastel ja täiskasvanutel esmatasandi arstiabis.

 

14.30 – 15.00
Mida oodata hingamisteede infektsioonide uuelt hooajalt, kui ainuvalitseja on troonilt tõugatud? – Pille Märtin, Lääne-Tallinna Keskhaigla infektsioonikontrolli osakonna juhataja
15.00 – 15.30
Uus ambulatoorsete infektsioonide ravijuhend – Marje Oona, Tartu Ülikooli peremeditsiini kaasprofessor
15.30 – 15.50
Diskussioon
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 03.10. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.