Veebiseminar: õietolmuallergia

Lisa kalendrisseVeebiseminar: õietolmuallergia01-04-2024 14:3001-04-2024 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: õietolmuallergia*Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: E, 01. Aprill 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

 

Veebiseminaril keskendume õietolmuallergiale (sh rinokonjunktiviit, oraalse allergia sündroom, kontaktdermatiit). Kuidas see avaldub ning kuidas seda ravida - ennekõike keskendudes rinokonjunktiviidi ravile. Räägime ka diagnostikast: nahatorketestid, spetsiifilise IgE määramine ning komponentdiagnostika. Tutvume allergeenspetsiifilise immuunravi variantidega pollinoosi korral – kellele, millised võimalused on olemas?

 

Koolitust modereerib Piret Rospu, Tabasalu perearstikeskuse perearst.

14.30 – 15.40
Õietolmuallergia – Maire Link, Pärnu Haigla allergoloog-immunoloog; Eesti immunoloogide ja allergoloogide seltsi president
15.40 – 16.00
Arutelu
 
Seda haridusalast tegevust toetab Thermo Fisher Scientific.
 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 01.04. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse ESMASPÄEVA HOMMIKUL (1. aprill) e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.