Ravijuhendi koolitus: lapse jälgimise juhend (ajakohastamine)

Lisa kalendrisseRavijuhendi koolitus: lapse jälgimise juhend (ajakohastamine)30-04-2024 14:3030-04-2024 16:00Europe/TallinnRavijuhendi koolitus: lapse jälgimise juhend (ajakohastamine)*Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 30. Aprill 2024
Sihtrühm: arst, ämmaemand, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Tervisekassa, Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid, pereõed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

 

 

2021. aastal leppisid Eesti Perearstide Selts ja Eesti Oftalmoloogide Selts kokku e-konsultatsiooni saatekirja ja vastuse nõuetes kuni 15-aastase lapse suunamisel silmaarsti e-konsultatsioonile / silmaarstile. Kuna võimalused silmaarsti vastuvõtule saatmiseks muutusid, tekkis vajadus ajakohastada „Lapse tervise jälgimise juhendi“ silmakontrolli ja nägemisteravust puudutavaid soovitusi. Ravijuhendiga antakse soovitused selle kohta, millises vanuses tuleb lapsele silmakontrolli teha ja nägemisteravust hinnata ning millised silmakontrolli tegevused on vanusepõhiselt olulised. Ajakohastatud info annab võimaluse hinnata lapse silmakontrolli praktikat samadel alustel kogu riigis, seda analüüsida, vajaduse korral korrigeerida ja juhtida.

Ravijuhendi leiate veebiaadressilt www.ravijuhend.ee

 

14.30 – 15.00

Laste silmakontrolli ja nägemisteravuse hindamise ajakohastatud soovitused – Mari Levin, Ida-Tallinna Keskhaigla silmakliiniku silmaarst-juhtivarst

15.00 – 15.30
Ravijuhendi praktiline rakendamine perearstikeskuses – Maili Jorro, Saku Tervisekeskuse perearst
15.30 – 16.00
Arutelu
 

Seda haridusalast tegevust rahastab Tervisekassa.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 30.04. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

 

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.