Ravijuhendi koolitus: HIV-testimine

Lisa kalendrisseRavijuhendi koolitus: HIV-testimine21-03-2024 14:0021-03-2024 15:50Europe/TallinnRavijuhendi koolitus: HIV-testimine*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 21. Märts 2024
Sihtrühm: arst, ämmaemand, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Tervisekassa, Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

 

Heast üldisest testimise tasemest hoolimata elab Eestis hinnanguliselt ligi tuhat inimest, kellel ei ole HIV-nakkus veel diagnoositud. Koolituse eesmärgiks on tuletada meelde, kes on HIV riskigrupid, millised on indikaatorhaigused ja sümptomid, mille korral tuleks patsiendil teha HIV test. Lisaks tuleb juttu ka erinevatest testidest, nende plussidest ja miinustest ning testi tulemuse teatamisest.

  

Ravijuhendi leiate veebiaadressilt www.ravijuhend.ee

 

Koolitust modereerib Kai Zilmer, Lääne-Tallinna Keskhaigla Nakkuskliiniku juhataja 

 

14.00–15.30
HIV-testimise ravijuhendi tutvustusKerstin Aimla, Tartu Ülikooli Kliinikumi infektsioonhaiguste arst-õppejõud 
15.30–15.50
Arutelu
 

Seda haridusalast tegevust rahastab Tervisekassa.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 21.03. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.