Praktiline veebiseminar: kuidas kasutada Tervisekassa rahastatud uut otsustustoe teenust?

Lisa kalendrissePraktiline veebiseminar: kuidas kasutada Tervisekassa rahastatud uut otsustustoe teenust?29-05-2023 15:3029-05-2023 16:30Europe/TallinnPraktiline veebiseminar: kuidas kasutada Tervisekassa rahastatud uut otsustustoe teenust?*Koolitusele on oodatud arstid, õed ja meditsiiniteaduskonna tudengid!*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: E, 29. Mai 2023
Sihtrühm: arst, med valdkonna tudeng, õde
Täienduspunkte: 1
Korraldaja: Synbase ja Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud arstid, õed ja meditsiiniteaduskonna tudengid!

Uus Tervisekassa rahastatav teabehalduse otsusetoe teenus toob Eesti tervishoiutöötajateni tervikteenusena kolm tõenduspõhist andmebaasi:

  • DynaMed on juhtiv tõenduspõhise meditsiini ingliskeelne referentsbaas, mida on korduvalt valitud maailma parimaks kliiniliste otsuste tugisüsteemiks (2021, 2022).
  • EBM-ravijuhendid on Soome arstide seltsi Duodecimi loodud ravijuhendite andmebaas, mis sisaldab üle 1000 Cochrane-põhise ravijuhendi.
  • Medbase ravimite andmebaasid on kasutusel enam kui 15 riigis.

Veebiseminari fookuses on, kuidas kasutada andmebaase igapäevases kliinilises töös, kuidas kasutada EBM-ravijuhendeid praktiku vaates ning kuidas teha raviskeemi analüüsi ravimite andmebaaside abil.

Eesti tervishoiutöötajad saavad andmebaase kasutada Synbase´i portaalis (www.synbase.eu).

 

15.30 – 15.45
Teabehalduse tervikteenuse tutvustus – Siim Nahkur, Synbase juht
15.45 – 16.00
EBM-ravijuhendite kasutamine praktiku vaatepunktist – Laura Prett, Linnamõisa Perearstikeskuse perearst
16.00 – 16.15
Raviskeemi analüüs Medbase´i ravimiandmebaaside abil – Jana Lass, PhD, Tartu Ülikooli Kliinikumi kliiniline proviisor
16.15 – 16.30
Küsimused ja arutelu
 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 29.05. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.