Piirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Lõuna-Eesti)

Lisa kalendrissePiirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Lõuna-Eesti)25-01-2021 00:00truePiirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Lõuna-Eesti) ...e-course (Online)

Toimumiskoht: e-course (Online)
Toimumisaeg: E, 25. Jaanuar 2021
Sihtrühm: perearst, pereõde
Täienduspunkte: 1
Korraldaja: Eesti Perearstide Selts, Celsius Healthcare

 

Koolituse eesmärgiks on anda ülevaade riskirühmade vaktsineerimisega seonduvast ja vastata küsimustele. Arutame koos, kuidas riskirühmade vaktsineerimine perearstikeskustes parimal võimalikul viisil paindlikult korraldada. 

Lõuna-Eesti piirkonna koolitus toimub kell 16.30-17.30. Koolitust viivad läbi Eesti Perearstide Seltsi COVID-töörühma liikmed Anne Kaldoja, Marje Oona ja Ruth Kalda. Haigekassast Külli Friedemann ja Anu Valli. 

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine! Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Koolitus toimub Zoom webinar vormis, kõikidele registreerunutele saadetakse täpsem info koolitusel osalemise kohta e-postile koolituspäeva esimeses pooles. Kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta! Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.