Piirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Lääne-Eesti)

Lisa kalendrissePiirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Lääne-Eesti)27-01-2021 17:0027-01-2021 18:00Europe/TallinnPiirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Lääne-Eesti) ...e-course (Online)

Toimumiskoht: e-course (Online)
Toimumisaeg: K, 27. Jaanuar 2021
Sihtrühm: perearst, pereõde
Täienduspunkte: 1
Korraldaja: Eesti Perearstide Selts, Celsius Healthcare

 

Koolituse eesmärgiks on anda ülevaade riskirühmade vaktsineerimisega seonduvast ja vastata küsimustele. Arutame koos, kuidas riskirühmade vaktsineerimine perearstikeskustes parimal võimalikul viisil paindlikult korraldada. 

Lääne-Eesti piirkonna koolitus toimub kell 17.00-18.00. Koolitust viivad läbi Eesti Perearstide Seltsi COVID-töörühma liikmed Anu Parvelo, Reet Laidoja, Elle-Mall Sadrak. Haigekassast Külli Friedemann ja Anu Valli.  

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine! Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Koolitus toimub Zoom webinar vormis, kõikidele registreerunutele saadetakse täpsem info koolitusel osalemise kohta e-postile koolituspäeva esimeses pooles. Kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta! Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.