Haiglad saavad tervishoiukriisideks valmisoleku tõstmiseks 25 miljonit eurot

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Sotsiaalministeerium saatis kooskõlastusringile toetuse andmise tingimused, millega eraldatakse tervishoiukriisideks valmisoleku tõstmiseks haiglavõrgu arengukava haiglate taristuinvesteeringuteks kokku ligi 25 miljonit eurot.

KOLUMN | Hirm puhkuse ees
Uudised Minu tähtajaline tööleping lõppes. Kõik ümberringi küsivad, mida ma järgmiseks teen. Ma kavatsen puhata. Kohe, kui sellest kuuldakse, järgnevad nõutuks tegevad reaktsioonid. Ühed arvavad: „55+ pole tööturul oodatud, sul ei olegi järgmist kohta, kas sa oled kuulnud, et on majanduslangus?“, teised toetavad: „Kui on võimalik, siis miks mitte“ või „Mis sul viga, sul mees“.
Tartu Ülikooli raamatukogus avati näitus „Exciting Minds: Estonian Research Excellence Showcase – ERC Grants Across the Years” Esindatud ka meditsiiniteaduste valdkonna teadlased
Uudised Eesti Teadusagentuuri Brüsseli esinduse eestvedamisel valminud näitus tutvustab Eesti päritolu või Eestis tegutsevaid Euroopa Teadusnõukogu (ERC) grandisaajaid ja nende tipptasemel teadustööd.