Videokoolitus: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks

Eelmisel aastal kasutas aknevastaseid paikseid ravimeid Eestis üle 18 000 inimese, neist üle 4000 inimese kasutas mõnda retinoidi sisaldavat preparaati. Kahekümne aastase pausi järel on ravimiturul uus paikselt kasutatav retinoid – trifaroteen, mis alates käesoleva aasta algusest on saadaval ka Eesti apteekides. Videokoolitusel tutvustab seda uut neljanda põlvkonna retinoidi professor Vincenzo Bettoli.       

 

AKLIEF® (trifaroteen) ravimi omaduste kokkuvõte: https://www.ravimiregister.ee/Data/SPC/SPC_1848887.pdf

Aklief® (trifaroteen) 50mcg/g kreem1. Retseptiravim. Toimeaine: trifaroteen. Näidustus: Acne vulgaris’e paikne ravi näol ja kehatüvel komedoonide, paapulite ja pustulite korral 12-aastastel ja vanematel patsientidel. Müügiloa hoidja: Galderma International, Tour Europlaza – La Defense 4 20, Avenue Andre Prothin, 92 927 La Defense Cedex, Prantsusmaa. Täiendav teave müügiloa hoidja esindajalt: Tamro Eesti OÜ tel 6503600, galderma@tamro.com. Kõrvaltoimetest teatamine: Sellele ravimile kohaldatakse täiendavat järelevalvet, mis võimaldab kiiresti tuvastada uut ohutusteavet. Tervishoiutöötajatel palutakse teatada kõigist võimalikest kõrvaltoimetest www.ravimiamet.ee või Tamro Eesti OÜ tel 6503600, galderma@tamro.com.

Viited: 1. Aklief® (trifaroteen) 50mcg/g kreem, ravimi omaduste kokkuvõte; oktoober 2021.

EE-AKLF-11-24

 

 Videokoolitus on vaadatav kuni 09.07.2024

NB! Videokoolitus on tasuta, aga video nägemiseks logige sisse oma med24 kasutajakontole, lisage koolitus ostukorvi ja täitke vajalikud andmed. Kui teil veel pole Med24 kasutajakontot, siis saate end kasutajaks registreerida SIIN. Küsimuste korral võtke meiega ühendust meilil konverentsid@celsius.ee

Korraldaja: Tamro Eesti OÜ
Sihtrühm: arst, apteeker, ämmaemand
Hinnanguline ajakulu: 1 t 15 min
Videokoolitus: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks
Videokoolitus: AKLIEF® (trifaroteen) – uus retinoid näo ja keha paikseks raviks