Veebiseminar: Praktilisi aspekte õlaliigese vaevuste diagnostikas

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Praktilisi aspekte õlaliigese vaevuste diagnostikas30-11-2021 16:0030-11-2021 17:00Europe/TallinnVeebiseminar: Praktilisi aspekte õlaliigese vaevuste diagnostikasSeminar toimub *kell 16.00-17.00*....e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 30. November 2021
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 1
Osalemistasu: 29,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Ortopeedia Arstid

Seminar toimub kell 16.00-17.00.

Koolitusele on oodatud arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad!

Loengu eesmärgiks on jagada pidepunkte õla piirkonna valude diagnoosimisel, nõuandeid, kuidas perearst võiks käituda erinevate probleemide korral. Loengus räägitakse nii õlaliigese vigastustest (nt rotaatormanseti vigastus) kui ka haigusseisunditest nagu külmunud õlg, õlaliigese pitsumine jne.

Dr Meelis Sula on tunnustatud ortopeed, kes tegeleb igapäevaselt õlaliigese vaevuste diagnoosimise ja operatiivse raviga. Dr Sula on stažeerinud erinevates Euroopa haiglates ja Kanadas. Ta on Euroopa Õlakirurgia Assotsiatsiooni ning erinevate Eesti erialaorganisatsioonide liige. Dr Sula töötab ortopeedina AS-is Ortopeedia Arstid, Põhja-Eesti regionaalhaiglas ja AS-is Järvamaa Haigla.

Registreerumine lõpeb 30.11. kell 11.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, palun veenduge, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)