Veebiseminar “Operatsioonihaava tüsistuste tõenduspõhine käsitlus“

Lisa kalendrisseVeebiseminar “Operatsioonihaava tüsistuste tõenduspõhine käsitlus“24-11-2022 11:0024-11-2022 12:30Europe/TallinnVeebiseminar “Operatsioonihaava tüsistuste tõenduspõhine käsitlus“Mitteparanevate akuutsete ja krooniliste haavade levik ning esinemissagedus ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 24. November 2022
Sihtrühm: arst, apteeker, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 48,00€
Korraldaja: Haavakliinik

Mitteparanevate akuutsete ja krooniliste haavade levik ning esinemissagedus tervishoius on murettekitav probleem. Kirurgilise haava infektsioon on operatsioonijärgne tüsistus, mis mõjutab paljusid kirurgilisi patsiente. Hinnanguliselt 60% operatsioonihaava infektsioonidest on välditavad ja nende tekkeriski saab minimeerida, järgides parimaid haavahoolduse tavasid perioperatiivsel perioodil.

Seminaril käsitletakse peamiste teemadena haava paranemise etappe ja tüüpe, operatsioonihaava tüsistumise põhjuseid ning sümptomeid, mis viitavad tüsistunud operatsioonihaavale. Haavakliiniku spetsialistid jagavad teadmisi tüsistunud haava käsitlusest ning annavad soovitusi ja räägivad põhjalikult haavahooldusvahendite kasutamisest.

Koolitusele on oodatud perearstid, pere- ja koduõed, apteekrid ning teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

 

Ettekannete teemad:

  1. Tüsistunud operatsioonihaava käsitlus (põhjused, tunnused, hooldus).
  2. Kaasaegsete hooldusvahendite tutvustus.
  3. Patsiendijuhtumi kirjeldus ja analüüs.

 

Koolituse läbiviijad on kogemustega haavaõed Hanna Leemet ja Karmen Mežulis.

 

Vajalik on eelregistreerimine. Registreerumine lõppeb 1 tööpäev enne koolitust. Peale registreerumist saadetakse kinnitus teie e-postile (arve saadetakse hiljem eraldi).

Lisainfo ja kontakt: info@haavakliinik.ee ja 661 1211

Registreerimine toimub SIIN

Veebiseminar on registreerunud osalejatele järelvaadatav 30 päeva jooksul.