Ott Laius uuris oma doktoritöös osteoporoosiravimite kasutamist

Med24 toimetaja
med24@med24.eeRavimiameti ravimiohutuse osakonna juhataja Ott Laius kaitseb 7. detsembril Aleksander Schmidt’i keskuses filosoofiadoktori kraadi (PhD, arstiteadus) taotlemiseks esitatud väitekirja „Osteoporoosiravimite kasutamine, ravijärgimus ning osteoporoosist tingitud reieluu proksimaalse osa murdude trend Eestis“.

Standardi E-ITS rakendamine Laagri Perearstikeskuses: teekond infoturbe tagamisel
Peremeditsiin Eesti infoturbestandardi E-ITS rakendamine perearstikeskuses ei tohiks olla pelgalt formaalsus või eesmärk läbida RIA kontrolli. Kui standardit võetakse ainult juriidilise kohustusena, ei too see asutusele tegelikku kasu.
Radioloogiaprofessor Pilvi Ilvese inauguratsiooniloeng: miks lapsel insult võib tekkida ning missugune on taastusravi
Uudised Neljapäeval, 22. mail kl 16.15 peab Tartu Ülikooli radioloogiaprofessor Pilvi Ilves ülikooli aulas oma inauguratsiooniloengu „Kuidas nii? Pole ju võimalik, et minu lapsel on insult!“.