Perearstide selts: magusamaks võiks olla isegi suurem

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Perearstid leiavad, et magusamaks võiks olla isegi suurem, andes selge sõnumi, et tegemist on ebavajaliku ja liigselt tarbides tervisele kahjuliku tootega.

ÕIGUSKANTSLER SELGITAB | Miks osad logopeedid saavad kutse ülikoolist, teised peavad seda aga eraldi taotlema?
Uudised Eesti Kliiniliste Logopeedide Kutseliit pöördus õiguskantsleri poole, paludes selgitust, miks osad magistridiplomiga logopeedid said Tartu Ülikoolist koos diplomiga kaasa kutse (tase 7), kuid teised samaväärse haridusega logopeedid, kes lõpetasid ülikooli enne 2016. aastat, peavad sama taseme kutset eraldi taotlema ning selle eest ka tasu maksma.
Tööandja ravikindlustus hüvitas mullu ligi veerand miljonit raviarvet, peamiselt eriarstiabi ja hambaravi valdkonnas
Uudised Eesti Kindlustusseltside Liidu (EKsL) andmetel maksti tänavu esimesel poolaastal tööandja ravikindlustuse hüvitisi ligi üheksa miljoni euro ulatuses, kindlustatud oli 64 900 töötajat.