Perearst Karmen Joller kandideerib arstide liidu presidendiks (1)

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Perearst Karmen Joller otsustas kandideerida arstide liidu presidendiks, kuna leiab, et liit võiks senisest rohkem avalikkuses sõna võtta ja tervishoiupoliitikas kaasa rääkida.

Ida-Tallinna Keskhaigla soovib neonatoloogia residentuurikohtade suurendamist
Uudised On äärmiselt oluline tagada piisav arv neonatoloogia residentuurikohti, et ennetada lähiaastatel süvenevat spetsialistide põuda ning vältida süsteemset kriisi nii neonatoloogias kui laiemalt perinataalmeditsiinis, leiab Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK).
Andmekaitse Inspektsioon saatis ministeeriumitele ettepaneku luua õiguslik alus töötajate joobe kontrollimiseks
Uudised Andmekaitse Inspektsioon saatis kolmapäeval, 18. juunil Sotsiaalministeeriumile ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile märgukirja ettepanekuga luua seadusesse selge õiguslik alus, mis reguleerib töötajate joobeseisundi kontrollimist.