Kerstin Kase: loodan, et kriis oli hea õppetund, mis jääb kauaks meelde
Triin Raestik
triin@celsius.ee
Igapäevaselt Lääne-Tallinna Keskhaiglas infektsioonhaiguste arstina tegutsev Kerstin Kase käis eriolukorra ajal abiks kriisi keskmes: ta aitas Kuressaare haiglas luua toimivat infektsioonikontrolli süsteemi, et
piirata nakkuste levikut haiglas. Kase ütleb, et kindlasti oli eriolukorras arstkonnale palju õppetunde, millele vastavalt edaspidist tegevust korrigeerida.
Karl Oliver Tomson: järjekindlus, kannatlikkus ja samm-sammult edasi liikumine viivad sind lõpuks sinna, kuhu tahad jõuda
Uudised Iga otsus, iga patsient ja iga hetk intensiivraviosakonnas on võimalus õppida midagi uut. Äsja iseseisvat tööelu alustanud anestesioloog ja intensiivraviarst Karl Oliver Tomson räägib noore arsti esimestest sammudest, mis on täis vastutust ja pühendumust ning on kujundanud temas sügava austuse elu, teadmiste ja kolleegide vastu.