Katrin Rehemaa: valitsusele on antud otsustamiseks piisavalt aega
Madis Filippov
madis@celsius.ee
Valitsusele otsustamiseks antud ajast peaks piisama, et olemasolevate analüüside ja prognooside abil tervishoiu rahastamiseks sobiv lahendusvariant leida, ütles arstide liidu peasekretär Katrin Rehemaa.
Ületöötamine ei ole pühendumuse märk – see on süsteemi rike
Uudised Viimastel aastatel on üha enam räägitud tervishoiutöötajate väsimusest – mitte ainult füüsilisest, vaid ka vaimsest ja emotsionaalsest kurnatusest. Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) hinnangul kujuneb see sageli välja pikaajalise ülekoormuse tulemusena, kui puhkamiseks ja taastumiseks jääb järjepidevalt liiga vähe aega (WHO, 2022).
Ida-Viru Keskhaigla aasta arst 2025 on Inna Laanjarv
Uudised Ida-Viru Keskhaigla tunnustas tänavu oma parimaid töötajad kahes kategoorias - „Aasta täht“ ja „Kolleegipreemia“, ning seda kokku kaheksas töötajate grupis. Kokku pälvis tunnustuse kuusteist töötajat, lisaks valiti välja aasta tegu. Pidulik tunnustamistseremoonia toimus haigla jõulupeol 12. detsembril Jõhvi kontserdimajas.