A- ja C-vitamiini vähene tarbimine võib suurendada astma riski
Med24 toimetaja
med24@med24.ee
NEW YORK (Reuters Health). Ühendkuningriigis Nottinghami ülikoolis töötavate epidemioloogide metaanalüüsi tulemuste kohaselt on A- ja C-vitamiini vähene tarbimine toiduga ja vähenenud sisaldus veres seotud statistiliselt olulisel määral suurenenud riskiga astma tekkeks. Need tulemused on esitatud ajakirja Thorax võrguväljaandes.
Karl Oliver Tomson: järjekindlus, kannatlikkus ja samm-sammult edasi liikumine viivad sind lõpuks sinna, kuhu tahad jõuda
Uudised Iga otsus, iga patsient ja iga hetk intensiivraviosakonnas on võimalus õppida midagi uut. Äsja iseseisvat tööelu alustanud anestesioloog ja intensiivraviarst Karl Oliver Tomson räägib noore arsti esimestest sammudest, mis on täis vastutust ja pühendumust ning on kujundanud temas sügava austuse elu, teadmiste ja kolleegide vastu.