Eesti Naistearstide Seltsi president Piret Veerus: erialase pädevuse järjepidev uuendamine kuulub naistearsti kutse juurde

Aive Mõttus
press@med24.ee
Eesti Naistearsti Selts soovitab naistearstina töötavatele kolleegidele pädevushindamist alates aastast 2002 iga viie aasta järel. Seltsi president Piret Veerus selgitab, miks on pädevushindamise tõendiga naistearste võrreldes teiste erialade arstidega märkimisväärselt palju ning osutab pädevushindamise murekohtadele, mida võiks riigi tasandil parendada.

Inimesesõbralik intensiivravi: jalutuskäigud õues
Uudised Intensiivravi kestus võib olla pikk ja üksluine. Kui patsiendi seisund lubab, siis vahelduse pakkumiseks, aga ka meeleolu ja motivatsiooni hoidmiseks, korraldavad intensiivravi õed, hooldajad ja füsioterapeudid hea ilma korral patsientidele jalutuskäike Kliinikumi pargis.