Elustiilimuutused raseduse ja imetamise ajal – toitumine ja füüsiline koormus
Med24 toimetaja
med24@med24.ee
Raseduse aeg on tervishoiutöötajatele parim võimalus toetada või parandada perekonna tervisekäitumist, kuna perekond ise on motiveeritud ning samuti on sellel ajal kontakt tervishoiutöötajatega tihedam, kirjutavad Kristina Krivats-Arba ja Silja Mets-Oja.
Veidi enam kui aastaga on registreeritud 6900 patsiendiohutusjuhtumit
Uudised 2024. aasta lõpust on kõigil raviasutustel kohutus teavitada Terviseametit kõigist patsiendile ohtlikest olukordadest, olgu selleks siis vale ravimi andmine või kirurgi kinda purunemine operatsiooni ajal. Veidi enam kui aastaga on neid juhtumeid kogunenud 6900.
Miks mõned inimesed end respiratoorsete haiguste puhul teistest halvemini tunnevad?
Uudised Rinoviirus on kõige tavalisem nohuga haigestumiste põhjustaja. Värske uuring näitab, kuidas rinoviiruse ja ninalimaskestarakkude omavaheliste interaktsioonide erinevused tekitavad osadel inimestel rohkem sümptomeid kui teistel.