Piret Veerus: püüame jätkata peresünnitustega nii kaua kui võimalik

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku juhataja dr Piret Veerus toob välja põhjused, miks ei lubata isasid sünnitusjärgsetesse palatitesse ning ütleb, et peresünnitustega püütakse jätkata veel nii kaua kui võimalik. Kui tekib isikukaitsevahendite nappus või kui isad ei järgi reegleid, tuleb ka peresünnitused ajutiselt peatada.

Rahvusvaheline uuring toob esile lüngad HPV-ga seotud vähi ennetuses HIV-iga elavate inimeste jaoks
Uudised Ajakirjas The Lancet HIV avaldatud rahvusvaheline uuring toob esile teadmiste lüngad HPV-ga seotud vähi ennetuses HIV-iga elavate inimeste seas ning määratleb vajalikud uurimissuunad tulevikuks.
Märts on hulgimüeloomi teavituskuu. Kuidas me selle keerulise haigusega võitleme?
Uudised Sageduselt teine verevähi vorm – hulgimüeloom – on tänu meditsiini edusammudele muutumas krooniliseks haiguseks. Muret teeb aga selle õigeaegne diagnoosimine ja kaasaegse ravi kättesaadavus Kesk- ja Ida-Euroopas ning Baltikumis.