Kuidas tulla toime koroonaviirusest tingitud hirmu ja ärevusega?

Med24 toimetaja
med24@med24.ee
Seoses pideva infotulvaga, mis praeguse pandeemiaga kaasneb, on soovituslik mitte liiga tihti uusi uudiseid otsida, leiavad Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühholoogid Kristi Kalvik ja Marko Neeme.

Eesti Kaaluravi Selts: meie kehas pole organsüsteemi, mis jääks puutumata ülekaalu kahjulikest mõjudest
Uudised Eelmisel aastal loodud Eesti Kaaluravi Seltsi üks eesmärke on nii elanikkonnas kui ka arstide seas vähendada kaaluprobleemiga seotud stigmat ja juurutada teadmist, et rasvumine on mitmekülgne probleem, mitte inimese laiskusest või tahtejõu puudumisest tulenev nähtus. Seltsi eesmärkidest ja tegemistest rääkis ajakirjale Lege Artis Eesti Kaaluravi Seltsi üks asutajatest kardioloog Henri Kaljumäe.
Kliinikumi neuroloogiline eriarstiabi muutub läbi e-konsultatsioonide kättesaadavaks ja sujuvamaks
Neuroloogia 1. aprillist 2025 toimuvad Tartu Ülikooli Kliinikumi närvikliiniku neuroloogia eriala vastuvõtud läbi eelneva perearsti või mõne muu eriala eriarsti e-konsultatsiooni. Muudatuse eesmärk on kiirendada patsientide õigel ajal ravile jõudmist, niisamuti suurendab ümberkorraldus neuroloogide vastuvõttude kättesaadavust.