Vigala vald ei saanud apteeki sagedamini tööle

Med24 toimetaja
med24@med24.ee
Kuigi Vana-Vigala apteek on lahti harvemini kui omanikud ja juhataja omal ajal vallavolikogule lubasid, peab Vigala rahvas olukorraga leppima, sest ettevõte täidab PRIA-lt toetuse saamise tingimusi.

UURING | Üle 70 protsendi Eesti arstidest pooldab abistatud enesetapu legaliseerimist
Uudised Tartu Ülikooli teadlaste poolt läbi viidud uuring näitas, et üle 70 protsendi küsitlusele vastanud arstidest pooldab eutanaasia ja abistatud enesetapu seadustamist. Küll aga on väiksem nende arstide protsent, kes on nõus selle ise läbi viima.
Tervisekassa rahastab uusi elutähtsaid ravimeid
Uudised Tervisekassa laiendas alates 1. juulist ravimite kättesaadavust, parandades ravivõimalusi mitmete raskete ja harvaesinevate haiguste korral. Uued soodusravimid aitavad pikendada eluiga, parandada elukvaliteeti ning toetavad inimesi tõsiste haigustega toimetulekul.