Karmen Joller: kõiki asju ei pea igaks juhuks analüüsima ja uurima

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Ühelt poolt tahame olla täiesti kindlad, et inimesega on hästi, aga arstidena teame, et kõiki asju ei pea alati analüüsima ja uurima, rääkis perearst Karmen Joller laborimeditsiini konverentsil.

ARVAMUS | Pirtsakas suhtumine erarahasse ei sobi tervishoiu rahastamise kriisi
Uudised Tervishoiu aruteludes takerdutakse liialt sageli vastandusse “era vs riiklik“, kuid see mõtteviis on aegunud ega aita tervishoidu lisaraha tuua, selgitab Eesti Tööandjate keskliidu tervise töörühma juht Marja-Liisa Alop. Kogu raha tervishoiu pakkumiseks tuleb niikuinii Eesti inimestelt.
Sotsiaalministeerium saatis kooskõlastamisele tervishoiu- ja sotsiaalsüsteemi integreerimise väljatöötamiskavatsuse
Uudised Eile, 10. juunil saatis Sotsiaalministeerium erinevatele osapooltele - erialaorganisatsioonid, riigiasutused jt - kooskõlastamiseks ja arvamuse andmiseks Eesti tervishoiu ja sotsiaalsüsteemi integreerimise väljatöötamiskavatsuse. Tagasisidet oodatakse hiljemalt augusti lõpuks.