Perearst võiks e-konsultatsioonis ära märkida, kui uuringufond on lõhki
Madis Filippov
madis@celsius.ee
Sisehaiguste arstid leiavad, et e-konsultatsioonis peaks kogu olulise info ausalt välja tooma - ka selle, kui perearstil pole enam raha, et ise teatud uuringuid teha.
Valmis toitmisravi korraldust ning alatoitumuse sõelumist, diagnoosimist ja toitmisravi alustamist käsitlev ravijuhend
Uudised Märtsis kinnitas ravijuhendite nõukoda ravijuhendi „Toitmisravi korraldus. Alatoitumuse sõelumine, diagnoosimine ja toitmisravi alustamine“, milles käsitletakse haiguspuhuse alatoitumuse sõelumist ja diagnoosimist.
ITK: õdede järelkasv sünnib haiglate praktikates
Uudised Teame, et riiklik eesmärk on lähiaastatel õdede koolitusmahtu suurendada. Selle eesmärgi saavutamine eeldab aga, et praktikabaasid saavad oma tegevust planeerida ning tagatud on praktikajuhendamise rahastus, kirjutab Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse liige-õendusjuht Kätlin Pallo.