Tanel Kiik: järgmine kord tahame Eesti vähem kinni panna

Med24 toimetaja
med24@med24.ee
Kui kinni läheb Eesti, kui koroonaviiruse laine peaks sügisel tagasi tulema, nagu meedikud oletavad? Sotsiaalminister Tanel Kiik loodab, et siis suudab Eesti hoida viiruse leviku niivõrd kontrolli all, et ei teki vajadus minna kaubanduskeskusi sulgema, plaanilist ravi piirama ja õpilasi koduõppele suruma.

Sotsiaalkiirabi vajalikkus Eestis: ajakohane lahendus kiirabisüsteemi ülekoormusele
Uudised Eestis on viimastel aastatel aina enam pööratud tähelepanu kiirabisüsteemi koormatusele sotsiaalsete probleemidega. Kuigi teadusuuringuid leidub vähe, on senised andmed ja rahvusvaheline kogemus piisavalt kõnekad, et toetada sotsiaaltöötaja kaasamist erakorralise abi teenuse osutamisele.
Kaitsevägi hakkab kehalised katsed sooritanud ajateenijatele tasu maksma
Uudised Kaitseressursside amet avaldas oma Facebooki lehel teadaande, et käesoleva aasta juulis Kaitseväkke ajateenistusse asuvatel noortel, kes koguvad kehaliste võimete kontrolltestis vähemalt 240 punkti, lisandub igakuisele sõduritoetusele 50 eurot.