TÜ kliinikumi kriisikomisjoni juht: halvim stsenaarium käib meile üle jõu

Med24 toimetaja
med24@med24.ee
Tartu Ülikooli kliinikumi kriisikomisjoni juht Joel Starkopf ütles seoses neljapäeval avalikustatud halvima prognoosiga, et kui riigi rakendatud meetmed osutuvad vähetõhusaks ja aprilli lõpus on Eestis 960 intensiivravi vajavat haiget, siis see käib üle jõu.

Kuhu liigub perearstisüsteem? Mõtestades muutusi
Uudised Kallid kolleegid, tervishoiukorraldusest rääkides seisame taas teelahkmel – justkui iga-aastane tunne, ent sisu poolest siiski eriline. Meie töölaual on ühtaegu nii uus koalitsioonilepe kui ka esmatasandi arengukava, mis puudutavad otseselt perearstide töö tähendust, mahtu ja korraldust.
Väikeettevõtjad: töötervishoiu süsteem on ebamõistlikult kulukas
Uudised Hiljuti esitasid ettevõtjad Riigikantselei juures tegutsevale efektiivsuse ja majanduskasvu nõukojale etepanekud, mille rakendamine võiks Eestis bürokraatiat vähendada ja kokkuhoidu pakkuda. Teiste seas esitas oma ettepanekud töösuhete ja tööohutuse valdkonnas ka Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA).