Ringkonnakohus: koroonaviiruse antikehad ei anna vaktsineeritutega samu õigusi

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Ringkonnakohus otsustas, et antikehadega isikute võrdsustamine vaktsineeritud isikutega on põhjendamatu ning koroonaviiruse antikehadega inimestele ajutist erandit piirangute kohta ei tehta.

Tamro Balticsi juhtfiguurid vahetuvad
Uudised Tamro Balticsi uue tegevjuhina asus tööle senine tegevjuhi asetäitja Krister Tamm, kelle eesmärk on tugevdada ettevõtte turupositsiooni ning arendada organisatsiooni kõigis kolmes Balti riigis. Tamm võtab juhtimise üle Leon Jankelevitshilt, kes on juhtinud ettevõtet üle 11 aasta ning kes keskendub edaspidi ainult PHOENIX grupi juhatuse liikme tööle. Tamro Eesti tegevjuhina alustab 8. oktoobrist tööd Aleksejs Borodulins.
Arstiteaduskonna medali pälvisid Karin Kogermann ja Ülle Voog-Oras
Uudised 3. oktoobril anti Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastapäeval valdkonnale osutatud teenete eest arstiteaduskonna medal mälumisfüsioloogia kaasprofessor Ülle Voog-Orasele ning füüsikalise farmaatsia professor Karin Kogermannile. Samuti tunnustati teaduskonverentsi parimaid ettekandeid.