Reoveeuuring näitab koroonaviiruse taandumist

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Tartu Ülikooli juhitava reoveeuuringu sellenädalased tulemused näitavad, et koroonaviiruse kogus on nädala jooksul kõikjal Eestis märgatavalt vähenenud. Seejuures on olukord jõudsalt paranenud ka seni muret valmistanud Kagu-Eestis.

Tamro Balticsi juhtfiguurid vahetuvad
Uudised Tamro Balticsi uue tegevjuhina asus tööle senine tegevjuhi asetäitja Krister Tamm, kelle eesmärk on tugevdada ettevõtte turupositsiooni ning arendada organisatsiooni kõigis kolmes Balti riigis. Tamm võtab juhtimise üle Leon Jankelevitshilt, kes on juhtinud ettevõtet üle 11 aasta ning kes keskendub edaspidi ainult PHOENIX grupi juhatuse liikme tööle. Tamro Eesti tegevjuhina alustab 8. oktoobrist tööd Aleksejs Borodulins.
Arstiteaduskonna medali pälvisid Karin Kogermann ja Ülle Voog-Oras
Uudised 3. oktoobril anti Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastapäeval valdkonnale osutatud teenete eest arstiteaduskonna medal mälumisfüsioloogia kaasprofessor Ülle Voog-Orasele ning füüsikalise farmaatsia professor Karin Kogermannile. Samuti tunnustati teaduskonverentsi parimaid ettekandeid.