Maia Uusküla: eakate raviskeeme tuleks sagedamini üle vaadata

Triin Raestik
triin@celsius.ee
Ravimiameti ohutusjärelevalvebüroo juhataja Maia Uusküla sõnul on COVID-i vaktsiinidega seonduv kaasa toonud senisest laialdasema teadmise, et igal ravimil võib olla mõni kõrvaltoime, ja võib-olla loetakse tänu sellele varasemast enam ka ravimite infolehti.

Eesti äppi lisandus isikusamasuse tõendamise funktsioon Esimesed erasektori teenusepakkujad on Confido Meditsiinikeskus ja Fertilitas
Uudised Alates 7. juulist on Eesti äpi kasutajatel võimalik tõendada oma isikusamasust otse nutitelefoni kaudu, esitades teenusepakkujale äpis ID-kaardi või passi digitaalsed andmed. Lahenduse kasutamine on nii teenusepakkujatele kui ka kasutajatele vabatahtlik ja selle kasutuselevõtt toimub koostöös teenusepakkujatega järk-järgult.