Põlva haigla tähistas rehabilitatsiooniteenuse 20 aastat aruteluringiga
Madis Filippov
madis@celsius.ee
Põlva haigla tähistas kolmapäeval rehabilitatsiooniteenuse 20. tegutsemisaastat aruteluringiga, mis tõi fookusesse inimesekesksuse, koostöö ning tervishoiu- ja sotsiaalvaldkondade integreerimise vajaduse.
Operatsiooniõdede päev tõstab esile operatsiooni- ja anesteesiaõdede rolli
Uudised Pühapäeval, 15. veebruaril tähistatakse üle kogu Euroopa perioperatiivsete õdede päeva, et juhtida tähelepanu operatsiooni- ja anesteesiaõdedele, kelle igapäevane töö on operatsioonitoa ohutuse vundament. Päeva tunnuslause on „Kirurgiline ohutus algab meist.“
Ülevaade nakkushaigustest: viiruste mitmekesisus näitab haigestumise haripunkti saabumist
Uudised Respiratoorsete viiruste levik püsib Eestis kõrgel tasemel, kuid haigestumise kõrgpunkt on kas lähiajal saabumas või juba saavutatud. Hooajalised puhangud haridus- ja hoolekande- ning raviasutustes jätkuvad, toetades haigestumise püsimist.