Laste kaitsepookimine lahendatakse sügisel kooliõdede või perearstide abil

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Kuigi 12-15-aastased saavad digiregistratuuris broneerida endale koroonavaktsiini saamise aja, kaob sügisest võimalus kaitsepookida vaktsineerimiskeskustes. See tähendab, et laste kaitsepookimiseks tuleb leida uued lahendused ning üheks võimaluseks perearstide kõrval on kooliõed.

Eesti äppi lisandus isikusamasuse tõendamise funktsioon Esimesed erasektori teenusepakkujad on Confido Meditsiinikeskus ja Fertilitas
Uudised Alates 7. juulist on Eesti äpi kasutajatel võimalik tõendada oma isikusamasust otse nutitelefoni kaudu, esitades teenusepakkujale äpis ID-kaardi või passi digitaalsed andmed. Lahenduse kasutamine on nii teenusepakkujatele kui ka kasutajatele vabatahtlik ja selle kasutuselevõtt toimub koostöös teenusepakkujatega järk-järgult.