Kristin Raudsepp: omandipiirang ei pruugi anda soovitud efekti (1)

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Kui proviisorid oleksid erastamisest saadik olnud apteekide omanikud, oleks see väga hea lahendus, kuid praegu ei pruugi see enam anda toimet, mida ettepaneku tegijad loodavad, leiab ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp.

ITK hoiatab patsiendiohutuse päeval nutiseadmete liigtarvitamise eest laste läheduses
Uudised Kui lapsevanema tähelepanu on hajunud – näiteks vaheldub pidevalt lapse ja ekraani vahel –, võib see põhjustada õnnetusi, pärssida vanema ja lapse vahelist sidet ning mõjutada lapse arengut, ütleb ITK kvaliteedispetsialist Anton Lossitski.
Lastearst Chris Pruunsild: patsiendiohutusega tegelemine algab riiklikust tervishoiukorraldusest
Uudised Tänavu on rahvusvahelise patsiendiohutuspäeva keskmes lapsed. Uurisime Eesti Lastearstide Seltsi juhilt dr Chris Pruunsillalt, millised on selleteemalised suurimad väljakutsed Eestis, mida peaksime laste patsiendiohutuse edendamiseks ette võtma ning keda endale eeskujuks seadma.