Argo Lätt. Foto: Helin Loik-Tomson
Eesti vaktsineerimiskorraldus vajab uuendamist
Perearstide selts saatis terviseametile terve rea ettepanekuid, kuidas muuta ajale jalgu jäänud vaktsineerimiskorraldust.
„Küsisime perearstidelt tagasisidet, mis on põhilised murekohad seoses vaktsineerimisega ja panime kokku teemad, mis on meie ettekujutus, kuidas saaks vaktsineerimise korraldust Eestis parandada,“ rääkis perearstide seltsi juhatuse liige Argo Lätt.
Individuaalne tellimus
1€ / kuu
Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.
Telli kohe
Arstikeskuse pakett (populaarne)
34.50€ / kuu
Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).
Telli kohe
Hulgitellimus asutusele
Ei leidnud sobivat?
Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!
Loe edasi
Hinnale lisandub käibemaks 9%.