Edaspidi saab pikal haiguslehel olles töötada sissetulekus kaotamata

Madis Filippov
madis@celsius.ee
Täna jõustus seadusemuudatus, mis võimaldab rohkem kui kaheks kuuks haiguslehele jäänud inimestel osalise koormusega või kergemaid ülesandeid täites tööle naasta ning saada seejuures haigestumise eelset töötasu. Muudatus rakendub alates 15. maist väljastatud haiguslehtedele.

Konservatiivsete ravivõtete efektiivsus alaseljavalu ravis
Uudised Ajakirjas BMJ Evidence Based Medicine avaldatud uues süstemaatilises ülevaates ja metaanalüüsis leiti, et suurem osa mittekirurgilistest ja mitteinterventsionaalsetest ravivõtetest ei olnud alaseljavalu ravis platseebost oluliselt paremad ja ainult 10% neist suutis näidata mõõdukat valu leevendust.
Toivo Maimets: hea teadlane annab endast parima, et oma avastusi maailmaga jagada
Uudised Kuni 15. septembrini saab esitada Eesti Teadusagentuurile (ETAG) kandidaate Eesti teaduse populariseerimise auhinnale, et tunnustada säravaid ja aktiivseid teadusest kõnelejaid. Konkursi auhinnafond on 36 000 eurot.